«Полтавська газонафтова компанія» переходить на випуск скрапленого газу стандарту ПБА

24.07.2017

Полтавська газонафтова компанія (ПГНК) налагодила випуск скрапленого газу пропан-бутану автомобільного (ПБА).

 

Про це повідомили в компанії.

 

Новий продукт відповідає ГОСТ 27578-87 «Гази вуглеводневі зріджені для автомобільного транспорту»: зміст пропану і пропілену становить до 54%, а бутанов і бутилен - до 44%. Якість продукту підтверджує сертифікат відповідності, який був виданий компанії 3 липня 2017 органом з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО».

 

«Ми надалі плануємо підвищувати рівень наших стандартів відповідно до світових норм. Весь ресурс скрапленого газу буде здійснюватися компанією в подальшому, буде відповідати стандарту ПБА », - заявив Гладун.

 

Компанія планує виставити партію ПБА в обсягах 200-250 тон в найближчі електронні конкурсні торги, які відбудуться 26 липня 2017 на власному торговельному майданчику https://e-trade.ppc.net.ua.

 

ПГНК стала першою приватною видобувною компанією, яка почала виробництво ЗВГ. Перші партії продукту компанія запропонувала ринку в 2011 році, коли була запущена установка по поглибленого вилучення зріджених вуглеводнів. У першій половині 2017 року компанія виробила 5,1 тис. тон ЗВГ.

За матеріалами:nefterynok  

Всі новини