Порошенко: потрібно запустити власне виробництво LPG, щоб не залежати від РФ

29.08.2017

Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності запуску власного виробництва зрідженого газу. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час робочої поїздки до Львівської області.

 

«В умовах гібридної війни, коли основним постачальником зрідженого газу була РФ, були прийняті рішення про припинення або обмеження поставок, так само, як це відбувалося з природним газом. Ми вчимося жити в умовах гібридної війни», - заявив президент.

 

«Ми поговорили з урядом, були дані відповідні доручення відповідним міністерствам, виробникам. Ми повинні налагодити власне виробництво зрідженого газу, і ті заблоковані обсяги з РФ повинні бути компенсовані українським виробником», - підкреслив Порошенко.

 

Як повідомлялося, останнім часом в Україні відзначається різке зростання цін на автогаз в мережах АЗС. Станом на 28 серпня ціни вже досягли значень 16,49-16,99 грн за 1 літр. За даними UPECO, причинами зростання цін стали високий рівень споживання газу, дефіцит його поставок, а також нестача потужностей на ринку для зберігання цього виду палива. 23 серпня міністр економічного розвитку Степан Кубів дав доручення низці державних органів, включаючи Міністерство енергетики та Антимонопольний комітет, проаналізувати ситуацію на ринку скрапленого газу та внести пропозиції для вирішення цієї ситуації.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини