Порошенко вніс поправки в «безвізовий» закон.

15.03.2016

Президент Петро Порошенко запропонував свої поправки в законопроект про електронне декларування, який входить в список так званих  «Безвізових законів», завдяки яким Україна повинна отримати безвізовий режим з ЄС. Про це йдеться на сайті Ради.

 

Порошенко пропонує ввести електронне декларування вже в 2016 році, а не в 2017 році, як хотіла Верховна Рада.

 

За надання завідомо недостовірних відомостей у декларації, чиновник буде каратися штрафом від 100 до 2500 неоподатковуваних мінімумів громадян. Відповідальність чиновник буде нести тільки якщо задекларована сума відрізняється від достовірної на 100-250 розмірів мінімальної зарплати.

 

Законопроект вносить зміни в ст.366-1 Кримінального кодексу України. Чиновник-порушник цієї статті буде каратися штрафом від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Декларувати цінне рухоме майно чиновник зобов'язаний, якщо його вартість перевищує 100 мінімальних зарплат, в минулій редакції це норма була на рівні 50 мінімальних зарплат.

 

Згідно із законопроектом, якщо чиновник не подав декларацію, несвоєчасно її подав або ж в ній була виявлена ​​недостовірна інформація, у нього є 7 днів, щоб надати виправлену декларацію.

За матеріалами:minfin

Всі новини