Після зниження цін на зростанні запасів у США нафта знову торгується в зеленій зоні.

14.04.2016

У середу, 13 квітня, нафтові ф'ючерси стали втрачати в ціні через побоювання, що спроби світових виробників нафти зміцнити ціни тільки за рахунок заморожування обсягів її видобутку виявляться малоефективними. До того ж на ринку зберігається надлишок пропозицій, а долар знову дорожчає. Істотний тиск на ціни може надати повідомлення Міненерго США про зростання комерційних запасів нафти в країні на 6,6 млн. барель.

 

Однак до 18:00 за Києвом ціни знову перейшли в зростання. До цього часу вартість бареля червневої нафти Brent склала $ 44,84 (+ 0,27%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 42,27 (+ 0,24%). При цьому ціни демонструють тенденцію до зростання.

 

У середу, напередодні квітневого саміту світових виробників нафти в Досі, міністр нафти Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі заявив про те, що королівство не має наміру знижувати обсяги видобутку нафти. Сьогодні ж стало відомо, що іранський міністр нафти Биджан Намдара Зангане не прийме участь в квітневому саміті.

 

Крім того, Іран заявив, що не буде вести переговори про обмеження видобутку нафти до тих пір, поки не досягне досанкціонних обсягів її виробництва.

 

Запаси нафти в США збільшилися за минулий тиждень на 6,6 млн. барель, до 536,3 млн. барель, повідомило Міненерго країни. Раніше Американський інститут нафти (API) заявив про зростання запасів на 6,2 млн. барель, що виявилося більш ніж в три рази вище консолідованих прогнозів.

 

Підтримку цінам зробило зростання імпорту нафти Китаєм на 13,4%. Таке зростання обумовлене прагненням КНР поповнити стратегічні запаси сировини і прямими закупівлями нафти за кордоном незалежними китайськими НПЗ.

За матеріалами:oilnews

Всі новини