Підвищення вартості ж / д перевезень викличе зростання оптових цін на нафтопродукти на 0,5-1,0%.

07.04.2016

З 1 травня ПАТ «Українська залізниця», яке створено на базі «Укрзалізниці», на 15% підвищить вартість тарифів на вантажоперевезення залізничним транспортом. Про це заявив виконуючий обов'язки голови правління компанії Євген Кравцов, передає УНІАН.

 

«У цьому році буде одноразове підвищення на 15% з 1 травня, але середньорічне підвищення складе 10%», - сказав Кравцов, додавши, що компанії довелося внести зміни до фінплану, тому що не був узгоджений початковий рівень підвищення тарифів.

 

Він пояснив, що у фінплані «Укрзалізниці» на 2016 рік була скорочена програма капітального будівництва та модернізації, при цьому соціальна програма залишилася без змін. Зокрема, в цьому році заплановано підвищити зарплату залізничникам двічі на 5%.

 

Нагадаємо, «Укрзалізниця» планувала в 2016 році підвищити тариф на перевезення вантажів на 30% в два етапи: з 1 січня 2016 року на 15% і з 1 липня ще на 15%. Однак, 2 березня Кабінет міністрів схвалив проект фінансового плану компанії із середньорічним підвищенням тарифів на залізничні перевезення вантажів лише на 10%, а не на 15%, як планувалося.

 

Як повідомили OilNews в «Консалтинговій групі« А-95 », плановане подорожчання ж / д перевезень може привести до зростання великих оптових цін в середньому на 0,5-1,0%. Конкретні цифри залежать від типу палива і логістики поставок.

За матеріалами:oilnews

Всі новини