Прогрес робіт за проектом ЗапСібНефтехім в грудні 2017 року склав 70,9%

23.01.2018

Загальний прогрес робіт по проекту ЗапСібНефтехім в грудні 2017 року склав 70,9%, говориться на сайті СИБУРу.

 

Виробник зазначає, що прогрес робіт по установкам: проектування, комплектації, будівельно-монтажних робіт склав - установка піролізу - 72,4%; установка поліетилену - 70,5%; установка поліпропілену - 77,3%.

 

За підсумками грудня укладено 130 контрактів з 65 російськими підприємствами на поставку будівельних матеріалів і обладнання. На майданчику змонтовано 347 одиниць великогабаритного устаткування загальною масою 31,4 тис. тон. На установці піролізу проведені перші гідровипробування надземних трубопроводів. Виконано більше 80% від загального обсягу попереднього складання надземних трубопроводів. На установці з виробництва поліетилену в повному обсязі виконані роботи по заливці фундаментів.

 

На установці з виробництва поліпропілену на 99% завершені бетонні роботи. Передано для початку предпусконаладочних робіт перші чотири технологічні підсистеми.

 

На об'єктах загальнозаводського господарства завершено монтаж теплоізоляції чотирьох резервуарів для зберігання технічної і протипожежної води. Закінчені будівельно-монтажні роботи на центральній розподільної підстанції напругою 500 / 110кВ і на головних знижувальних підстанціях №1 і №2.

 

Проект ЗапСібНефтехім передбачає будівництво установок піролізу потужністю 1,5 млн тон етилену на рік (технологія компанії Linde AG, Німеччина) та 500 тис. тон пропілену, 240 тис. тон високомаржинальних побічних продуктів (бутадієну, бутена-1, МТБЕ, піробензіна). Також проект передбачає будівництво виробництва різних марок поліетилену сукупною потужністю 1,5 млн тон на рік (технологія компанії INEOS, Великобританія), установки з випуску поліпропілену продуктивністю 500 тис. тон в рік (технологія компанії LyondellBasell, Нідерланди).

За матеріалами:mrcplast

Всі новини