Виробництво LPG «Гео-Альянс» досягло 40-50 т / добу

19.09.2017

Виробництво СПБТ на установці групи компаній «Гео-Альянс» становить 40-50 тон LPG на добу

 

Про це під час виступу на VIII міжнародному LPG-форумі, який проводив Нафторинок, розповів комерційний директор «Гео-Альянс» Тенгіз Мустафаєв.

 

Він повідомив, зараз на установці з виробництва LPG групи компаній щодоби виробляється 40-50 тон газу. За прогнозами «Гео-Альянсу» на 2017 рік, в структурі виробництва LPG приватними виробниками, частка компанії складе 52% (близько 15,1 тис. тон).

 

«Крім виходу товарного скрапленого газу, додатковою перевагою запуску установки стало збільшення виходу газового конденсату на 4%, повне використання газу вивітрювання, а також нульове спалювання газу в факельній коморі», - зазначив він.

 

Нагадаємо, група компаній «Гео-Альянс» розпочала випуск скрапленого газу стандарту СПБТ в грудні 2016 року. Виробництво LPG знаходиться в Лохвицькому районі Полтавської області на одному з родовищ, що розробляються «Гео-Альянсом».

 

Група «Гео-Альянс» є одним з найбільших приватних гравців на ринку видобутку газу і газового конденсату в Україні. До його складу входять 19 юросіб, найбільшими з яких є «Природні ресурси» і ТОВ «Східні геологічний союз».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини