Розмитнення нафтопродуктів зупинено через черговий технічний збій в ДФС

18.05.2018

Митне оформлення нафтопродуктів 18 травня було призупинено через черговий технічний збій апаратури в Енергетичній митниці УКРІНФОРМ. Про це enkorr повідомили кілька джерел на паливному ринку.

 

За словами одного зі співрозмовників видання, технічний збій стався внаслідок поломки серверів.

 

«З сьогоднішнього дня почалися проблеми на митниці при оформленні нафтопродуктів. Це викликає паніку серед клієнтів, так як попереду вихідні і отримати свій ресурс в термін буде проблематично », - розповів він.

 

Представник ще однієї компаній-імпортера уточнив, що проблеми знову виникли із зарахуванням коштів на особисті рахунки компаній в ДФС для оплати митних платежів. «Сам процес розмитнено працює, проблема в тому, що гроші завести на митницю не виходить», - зазначив у розмові з enkorr представник однієї з компаній-імпортерів.

 

Така ж проблема в роботі митниці була і місяць тому - 13-16 квітня. Тоді причиною технічного збою став незадовільний технічний стан серверного обладнання Енергетичної митниці, а також нестача IT-персоналу.

 

Раніше глава енергомитниця Ігор Піковський неодноразово нарікав на хронічне недофінансування програм з оновлення застарілого обладнання.

 

Як повідомляв enkorr, з 13 по 16 квітня митне оформлення імпортних нафтопродуктів в Україні було призупинено через збій апаратури в ДФС. Причиною технічного збою став незадовільний технічний стан серверного обладнання Енергетичної митниці, а також нестача IT-персоналу.

За матеріалами:enkorr

Всі новини