Ремонт Мозирського НПЗ у вересні-жовтні стане наймасштабнішим за всю історію

22.09.2017

Згідно з наказом гендиректора Мозирського НПЗ з 17 вересня на заводі почалися ремонтні роботи.

 

Про це Нафторинку повідомили на НПЗ.

 

Так, у вересні-жовтні має бути відремонтовано понад тридцять технологічних установок, а також СМТ ЕС, факели каталітичного виробництва бензинів і об'єкти міжцехових комунікацій.

 

На заводі відзначають, що в цьому році пройде один з найбільших і складних ремонтів за всю історію заводу.

 

«Ще в перших числах вересня були зупинені окремі виробничі потужності установки регенерації МЕА з блоками отримання елементарної сірки і відпарки кислих вод, а минулого тижня персонал КПБ приступив до зупинки секцій комбінованої установки алкілування», - додали представники Мозирського НПЗ.

 

Найбільш масштабні і складні роботи пройдуть на комплексі ЛК-6У №2, установці каталітичного крекінгу і установці гідроочищення дизельного палива. На комплексі ЛК-6У №2, зокрема, належить відремонтувати блок печей секції 200, димову трубу, замінити колони К-303 і К-305, котел-утилізатор КУ-201, технологічні трубопроводи МЕА і багато іншого.

 

На установках каталітичного крекінгу (Кукк) і гідроочищення дизельного палива (УГДТ) ремонтні роботи тісно пов'язані з модернізацією. Так, на Кукк зміни торкнуться турбокомпресор жирного газу До-3001: за участю фахівців фірми Siemens буде замінена проточна частина компресора і його окремі вузли, в результаті чого збільшиться продуктивність компресора і установки. Підготовка до цієї роботи ведеться більше року.

 

На заводі відзначають, що основні ремонти з подальшим виведенням на нормальний технологічний режим більшості об'єктів повинні завершитися до другої половини жовтня. Як раніше, повідомлялося вихід на режим заводу планується 31 жовтня 2017 року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини