Repsol гарантує до 2020 року встановити 1500 LPG модулів на АЗС

29.05.2017

Виконавчий директор Repsol LPG Хайме Фернандес Куеста заявив, що енергетична компанія Repsol має широку мережу LPG станцій в Іспанії з більш ніж 500 заправками, яка в найближчі три роки зросте до 1,500 станцій.

 

Хоча в даний час кількість пунктів заправки більш ніж достатньо для задоволення поточного національного попиту, LPG є «альтернативним паливом, яке має більше можливостей для зростання і адаптації до потреб ринку, на відміну від інших альтернативних джерел енергії, які мають більш складну перспективу», - сказав Фернандес Куеста.

 

Він також зазначив, що уряд недостатньо підтримує використання автогазу в порівнянні з іншими альтернативами. «Насправді, деякі автономні співтовариства не хочуть чути про Автогаз, як правило, через незнання», - пояснив він. І це одна з проблем іспанського автогазового кластера, президентом якого є Фернандес Куеста.

 

Група Autogas Cluster була створена в жовтні 2016 року з основною метою сприяння використанню LPG в якості альтернативного палива, а також підвищення конкурентоспроможності суміжних секторів, сприяння дослідженням, розробкам та інновацій. Це багатогалузева асоціація, заснована дев'ятьма компаніями та організаціями, що представляють сфери застосування LPG, включаючи Repsol, Cepsa і Disa; виробники автомобілів і комплектуючих, такі як Peugeot (PSA), Fiat Chrysler, King Long і Begas Motor; і технологічні центри, такі як Idiada і Центр теплових двигунів Політехнічного університету Валенсії.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини