Російська залізниця обмежила постачання вантажів через прикордонний перехід Соловей-Тополі на 50%

30.11.2017

Російська залізниця ввела 50-відсоткове обмеження на поставку вантажів через прикордонний перехід Соловей-Тополі (Харківська обл.).

 

Про це йдеться в телеграмі Російська залізниця від 25 листопада 2017 року.

 

«У зв'язку з незабезпеченням прийому поїздів українськими залізницями через прикордонний перехід Соловей-Тополі, відповідно до встановлених норм, наднормативних наявністю вантажів і відставленим від руху поїздами ... обмежити на 50% навантаження всіх вантажів через прикордонний перехід ... з моменту отримання телеграми», - йдеться в документі.

 

Нагадаємо, 23 листопада Російська залізниця ввела 50-відсоткове обмеження на поставку вантажів через прикордонний перехід Суземка-Зернове (Сумська обл).

 

За даними консалтингової компанії UPECO в січні-жовтні 2017 року через прикордонний перехід Соловей-Тополі було імпортовано 536,4 тис. тон нафтопродуктів з Росії, Казахстану, Азербайджану та Узбекистану. З цієї кількості 272,3 тис. тон припадає на казахстанський і російський LPG, 105 тис. тон на олії, 19 тис. тон - на нафту, ще близько 140 тис. тон займають інші продукти нафтопереробки.

 

Крім того, в режимі транзит через вказаний прикордонний перехід за 10 місяців 2017 року відбулося 651,4 тис. тон нафтопродуктів. З цієї кількості 632 тис. тон припадає на LPG, який в основному відправлявся з Казахстану, ще близько 18,4 тис. тон масла, авіапаливо і інші компоненти.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини