РЖД встановило знижку в 37% на експортні перевезення ДП і мазуту для підприємств «Роснефти»

18.01.2018

ВАТ "Російські залізниці" встановило знижку в 37% на експортні перевезення дизельного палива і мазуту для підприємств "Роснефти" і "Башнефть", повідомляє Інтерфакс з посиланням на корпоративне видання РЖД.

 

Знижка в 37% встановлена ​​для експортних перевезень зі станцій Загородня, Бензин, Новоуфімська на станції Автово-експорт (припортова станція Великого порту Санкт-Петербург), Лужская-експорт і Висоцьк-експорт (обслуговують порти Усть-Луга і Висоцьк в Ленінградській області). Відповідне рішення прийняло правління компанії. Станція Загородня обслуговує підприємство "Башнефть-Уфанефтехим", Новоуфімская - "Башнефть-Новойл", Бензин - "Башнефть-УНПЗ".

 

Понижуючий коефіцієнт буде працювати за умови перевезення в 2018 році 8,83 млн тон нафти і нафтопродукти з зазначених станцій, виключаючи перевезення дизельного палива і мазуту в зазначені порти. Для мазуту і дизеля мінімально гарантований обсяг перевезень складе 1 млн тон.

 

Крім того, РЖД ввели 18% знижку на експортні перевезення дизельного палива і мазуту для станцій, розташованих поблизу Новокуйбишевського і Сизранського НПЗ "Роснефти". Даний коефіцієнт буде працювати за умови перевезення 5,9 млн тон нафтопродуктів і сирої нафти з зазначених станцій, за винятком ДП і мазуту, яких повинно бути перевезено 4,69 млн тон.

 

"Виконання гарантованого обсягу перевезень повинно бути закріплено договірними зобов'язаннями з РЖД", - зазначає прес-служба компанії.

 

Право встановлювати вантажні тарифи в рамках "цінового коридору" РЖД отримало в 2013 році. Зараз верхня межа встановлена ​​на рівні 1,08, нижня - 0,5 для вантажів другого і третього тарифного класів, і 0,86 для першого тарифного класу на дальність в межах 3 тис. кілометрів

 

Раніше ФАС закликала РЖД до якнайшвидшого відмови від тарифної надбавки. Зокрема, відомство пропонувало знизити стелю коридору до 5% в 2018 році і повністю скасувати надбавку до 2019 року. На думку заступника голови ФАС Олександра Редько РЖД має більш активно використовувати систему знижок для залучення вантажів.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини