«Росгеологія» і «Белоруснефть» уклали договір про співпрацю по Речицькому родовищю

19.10.2017

АТ «Центральна геофізична експедиція» (ЦГЕ, м.Москва, підприємство входить до державного холдингу Росгеологія) і «Белоруснефть» уклали договір про співпрацю. Згідно з його умовами, ЦГЕ створить сейсмогеологічну модель міжсольових відкладень Речицького родовища.

 

Надалі вона буде використана при побудові геомеханічної моделі. Також геологи локалізують перспективні ділянки для проектування свердловин з горизонтальним закінченням. В рамках проекту планується обробка і комплексна інтерпретація даних сейсморозвідки 2D / 3D (112 погонних км / 352 км2).

 

"За роки геолого-геофізичних досліджень площа Речицького родовища вивчена шляхом проведення двох тривимірних сейсмічних зйомок, що покривають захід і південний схід родовища, і профільної сейсморозвідки в центральній і східній його частинах. Відзначаються труднощі з точки зору обробки сейсмічних розрізів", - йдеться в повідомленні Росгелогіі.

 

Поверхневі умови ускладнені наявністю розвиненої інфраструктури: населені пункти, дороги, лінії електропередач, водо- і нафтопроводи; поверхневі - наявними крупноамплітудним Речицький-Вішанскім регіональним розломом і численними розломами меншої амплітуди.

 

Завершити обробку і інтерпретацію геофізичних даних планується до червня 2018 року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини