«Роснефть» позбавляється від українських активів

11.01.2018

Нафтовидобувна компанія «Роснефть» позбавляється від збутових активів в Україні. Про це свідчать дані звітності компанії.

 

З числа афілійованих 20 грудня 2017 року були не виключені кіпрські нерезедентов Rosneft Management Company Limited і Fargrade Limited, а також ряд підприємств, зареєстрованих в Україні.

 

Зокрема, це «РН-КАРТ Україна», «ТНК-Індастріз Україна», «Авіаційна паливна заправна компанія», «Глуск Рітейл, «АвтоНафта», «Схід Ойл Інвест», «Кершер», «УТН Центр», «Формула Рітейл», «АДРА » і ін.

 

Нагадаємо, що Rosneft Management Company Limited і Fargrade Limited виступають засновниками ТОВ «Глуск Рітейл» (колишнє ТОВ «Схід»), яке управляє мережею АЗС налічує 141 АЗС.

 

Відзначимо, що в список афільованих осіб «Роснефти» був включений новий директор ПрАТ «ЛИНІК» (Лісічнаскій НПЗ) Іван Бойко.

 

Нагадаємо, в грудні 2016 року Антимонопольний комітет України погодив швейцарської компанії Glusco Energy SA (входить в Proton Energy Group) придбання мережі автозаправних станцій компанії «Роснефть» в Україні, які працюють під брендом ТНК, Formula і «Золотий Гепард». У 2017 році «Глуск» розпочала ребрендинг зазначених АЗС відповідно до нового бренд-буком.

 

У той же час в Україні працює заснована в 2016 році ТОВ «Глуск Україна» (спочатку зареєстрована як ТОВ «Протон Енерджі Україна»). Директор компанії - Оксана Демченко, засновники компанії є швейцарська компанія Proton Energy Group S. A. і громадянин Ізраїлю Нісан Моїсеєв, якого пов'язують дружні стосунки з проросійським політиком Віктором Медведчуком.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини