«Роснефть» в травні відправить в трубу в напрямку України 60 тис. тон ДП.

24.05.2016

ВАТ «АК« Транснефть » з травня 2016 року відновлює трубопровідні поставки нафтопродуктів в напрямку України, до кінця поточного місяця буде поставлено близько 30 тис. тон, повідомив віце-президент компанії Сергій Андронов.

 

Він уточнив, що в напрямку України поставлятиметься паливо ВАТ «НК« Роснефть ». Ще 30 тис. тон буде потрібно на заповнення законсервованого трубопроводу ВАТ «АК« Транснефть »до кордону з Україною. Всього ВАТ «НК« Роснефть »відправляє 60 тис. тон, з яких споживачам буде поставлено 30 тис. тон.

 

«Заявка від компанії« Роснефть »орієнтовно передбачає поставки до 100 тис. тон нафтопродуктів щомісяця починаючи з червня», - повідомив журналістам заступник віце-президента - директор департаменту транспорту, обліку та якості нафтопродуктів ВАТ «АК« Транснефть »Володимир Назаров. За документами, які були представлені в ВАТ «АК« Транснефть », мова йде про постачання дизельного палива на внутрішній ринок України.

 

За даними Нафторинку зараз заповниться порожній трубопровід в Білорусії (30 тис. тон) і ділянку нафтопродуктопроводу в Україні (близько 17 тис. тон).

 

Нове паливо, яке планує постачати "Роснефть" буде відповідати якості Євро-5.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини