Росія продовжить співпрацю з ОПЕК в надії на зростання нафтових котирувань

19.07.2017

Росія готова продовжити роботу з ОПЕК з тим, щоб сприяти встановленню балансу між попитом і пропозицією на світових ринках. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело в енергетичних колах РФ. Він також повідомив, що Москва вітає підхід Саудівської Аравії до вирішення проблеми зростаючих обсягів виробництва в Лівії і Нігерії.

 

«Ми вітаємо конструктивний підхід і гнучкість наших партнерів у вирішенні проблем, які виникають на шляху до збалансованого ринку», - сказало джерело, близьке до російської делегації, яка веде переговори з ОПЕК.

 

«Сама Росія повністю прихильна духу ініціативи, спрямованої на стабілізацію світових ринків сирої нафти, і буде продовжувати працювати з іншими країнами для досягнення цієї мети».

 

У вівторок джерело в Саудівській Аравії заявив, що королівство сподівається компенсувати зростання виробництва в Лівії і Нігерії за рахунок коригування пропозиції в іншому місці. Однак в королівстві наголосили на необхідності спільної роботи з іншими виробниками.

 

Видобуток нафти в Нігерії і Лівії в останні тижні досягла багаторічного максимуму, що загальмувало довгоочікувану балансування балансу світового нафтового ринку.

 

Як повідомляв OilNews, 24 липня в Санкт-Петербург зберуться шість міністрів з ОПЕК і держави не входять в картель для обговорення питання про дотримання скорочень виробництва і про перехід до ринкової ребалансування. Запрошення на саміт також отримали Лівія і Нігерія, з якими представники групи ОПЕК + намір провести консультації за рівнем видобутку «чорного золота».

За матеріалами:oilnews

Всі новини