Росія ввела відповідні санкції проти українських цистерн

08.11.2016

«Російська залізниця» ввела заборону на переміщення по території РФ залізничних цистерн українських виробників. Про це йдеться у відповідній телеграмі РЖД, копією якої володіє OilNews.

 

Повна заборона на переміщення вводиться щодо вагонів «Укрспецтрансгаз», «УКРРОС-Транс», «Євразія Транс Сервіс», «Дніпровський КПК», «Лізингова компанія ВЛ», «Трансгарант-Україна», «Риф-Транс-ЛТД», «Укрспецвагон »,« ТД «Західний», «Стрийський ВРЗ».

 

Заборона вводиться з 2 листопада до відповідного рішення про його скасування.

 

За інформацією OilNews «Укрспецтрансгаз» оперує парком в 1 600 цистерн для нафтопродуктів, які в тому числі задіяні в постачаннях ЗВГ з Росії. У той же час цей парк незрівнянно менше парку цистерн російського «СГ-Транс».

 

Нагадаємо, що Україна ввела санкції щодо російської компанії «СГ-Транс», яка надає послуги з перевезення нафтопродуктів, в тому числі ЗВГ.

 

За рішенням РНБОУ і Президента, щодо «СГ-Транс» вводяться обмеження на торговельні операції на території України, повне призупинення транзиту ресурсу і перевезень по території України, а також зупинка всіх економічних зобов'язань. «Укрзалізниця» заявила про повну зупинку переміщення цистерн з 31 жовтня 2016 році.

 

Це рішення викликало стрімке зростання цін як на кордоні України так і на внутрішньому ринку. На оптовому ринку встановилися ціни в районі 20 000 грн / т.

За матеріалами:oilnews

Всі новини