Російська ЖД обмежила поставки вантажів через прикордонний перехід Суземка-Зернове на 50%

27.11.2017

Російська залізниця ввела 50-відсоткове обмеження на поставку вантажів через прикордонний перехід Суземка-Зернове (Сумська обл).

 

Про це йдеться в телеграмі РЖД.

 

«У зв'язку з незабезпеченням прийому поїздів українськими залізницями через прикордонний перехід Суземка-Зернове, відповідно до встановлених норм, наднормативних наявністей вантажів і відставленим від руху поїздами ... обмежити на 50% навантаження всіх вантажів через прикордонний перехід", - йдеться в документі.

 

Обмеження відвантажень на 50% учасники ринку, в першу чергу пов'язують з затоваркою на кордоні скрапленого газу «Роснефти», який в Україні постачають структури Proton Energy.

 

За даними консалтингової компанії UPECO в січні-жовтні 2017 років через прикордонний перехід Суземка-Зернове було імпортовано 396,7 тис. тон нафтопродуктів з Росії: 205 тис. тон скрапленого газу, 193,2 тис. тон бензину газового стабільного, 24,5 тис . тон бітуму, а також 13,8 тис. тон масел і нафтового коксу.

 

Крім того, в режимі транзит через вказаний прикордонний перехід за 10 місяців 2017 року відбулося 538 тис. тон нафтопродуктів (524,7 тис. тон скрапленого газу, 13,3 тис. тон бензинів, масел, бітумів і ін. нафтопродуктів).

За матеріалами:nefterynok

Всі новини