Зростання світових котирувань і події в Новограді підігрівають оптові ціни на ДП

24.11.2017

З 23 по 24 листопада дрібнооптові партії дизельного палива подорожчали на 9 коп. / л - до 22,03 грн / л. «Укртатнафта» підняла ціну на рекордні 35 коп. / л, у інших трейдерів зростання скромніше. Про це enkorr розповіли в «Консалтинговій групі А-95» за підсумками щоденного моніторингу цін на оптовому ринку.

 

В середньому трейдери підняли ціни на автомобільні партії трубного ДП на 5-15 коп. / л. Так, в п'ятницю «Анвітрейд» і «Е.Коннект» в Новоград-Волинському торгували трубопровідним ресурсом по 21,55-21,60 грн / л, що на 10 коп. / л вище ціни, по якій ресурс продавався в четвер, 23 листопада.

 

У Київській області дизельне паливо подорожчало на 14 коп. / л - до 21,50 грн / л. ДП пропонували «Авіа Ойл», ОККО, «Альянс Енерго Трейд», «Сокар Україна» і «Інвестнефтепродукт» по 21,85-22,20 грн / л. «Анвітрейд» виставляв російський ресурс в Києві по 21,60 грн / л.

 

Дрібнооптові партії дизпалива виробництва Кременчуцького НПЗ («Укртатнафта») за добу подорожчав на 35 коп. / л - до 21,70 грн / л.

 

В «А-95» відзначили, що подорожчання ДП в першу чергу викликано зростанням світових котирувань. Зокрема, європейські котирування дизельного палива на цьому тижні виросли на $ 9 / т, бензину - на $ 11 / т.

 

Середньомісячне котирування бензинів в листопаді (1-23 листопада) на $ 59 / т вище в порівнянні з котируванням жовтня. Котирування ДП - вище на $ 27-30 / т.

 

Директор "Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн вважає, що блокування джерела поставок 25% обсягів дизельного палива в країну викличе зростання цін, що буде вигідно перш за все найбільшим конкурентами російського продукту - білоруським експортерам і заводу «Укртатнафта», який контролюється Ігорем Коломойським.

 

У той же час, залізничні партії дизельного палива в п'ятницю подорожчали несуттєво: на 80 грн / т - до 25 560 грн / т. З дизпаливом в п'ятницю на ст. Новоград-Волинський вийшли вісім компаній: «ТЕМІРТРАНС-Захід», «Сан Ойл», «Анвітрейд», «Закарпатнафтопродукт-М», «Глуск Україна», «Е.Коннект» і «Альянс Енерго Трейд». Мінімальна ціна пропозиції склала 25 400 / т, максимальна - 25 900 грн / т.

 

Як повідомляв enkorr, вчора ввечері термінал в Новограді-Волинському, звідки виробляються відвантаження російського дизельного палива, був оточений невідомими людьми, які заявили про намір блокувати його роботу.

За матеріалами:enkorr

Всі новини