Рязанська НПК реконструювала парк зберігання ЗВГ

21.07.2017

«Рязанська нафтопереробна компанія», дочірнє товариство НК «Роснефть», завершило реконструкцію парку зберігання зріджених вуглеводневих газів. Завдяки проведеній роботі підвищилася ефективність роботи обладнання, а також рівень екологічної та промислової безпеки виробництва.

 

Проект став одним із значимих в інвестиційній програмі НК «Роснефть» з модернізації виробництва Рязанської НПК. Роботи по реконструкції парку тривали більше півтора року. В ході реконструкції парк був оснащений сучасною системою протипожежної сигналізації і гасіння, системою збору концентрацій вуглеводнів, новими контрольно-вимірювальними приладами і розподільної системою управління, що дозволяє в реальному часі переводити технологічне обладнання в оптимальний режим. Для безпечної роботи персоналу реконструйовані площадки обслуговування обладнання і територія резервуарного парку.

 

Парк зріджених вуглеводневих газів РНПК призначений для зберігання і відвантаження товарної продукції в залізничні цистерни. Потужності крім бутілітних ємностей також включають двосторонню залізничну зливо-наливну естакаду, насосну для перекачування продукту, технологічні трубопроводи і операційну. Зріджені вуглеводневі гази є незамінною сировиною в нафтохімії, використовуються для комунально-побутових потреб, отримання товарного бензину і високооктанового бензинового компонента - алкилата.

 

РНПК реалізує масштабну інвестиційну програму НК «Роснефть» з модернізації виробництва та реконструкції ряду діючих установок. В останні кілька років введені в експлуатацію установка низькотемпературної ізомеризації, установка короткоцикловой адсорбції водню і вакуумний блок установки первинної переробки нафти ЕЛОУ-АТ-6. Як повідомили в управлінні інформаційної політики Роснефти, всі інвестиційні проекти сприяють підвищенню рівня експлуатаційної безпеки, ефективності виробництва і мінімізації впливу на навколишнє середовище.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини