Найбільша нафтова знахідка в США за 30 років

21.03.2017

Repsol, іспанська енергетична компанія, яка проводить розвідку на Алясці, стверджує, що виявила нафтове родовище на Північному схилі Аляски, що містить 1,2 млрд. барелів нафти. Це найбільше відкриття на суші в США за останні 30 років. Repsol спільно з партнерською компанією Armstrong Energy з Денвера повідомляє, що виробництво в цьому місці може початися вже в 2021 році і дасть 120 000 барелів. Область, в якій знайдено нафту, відома як «Horseshoe» (Підкова), і містить різні смуги легкої нафти. Точне місце розташування визначено недалеко від північно-східного краю Національного нафтового резерву Аляски (NPRA), на орендованій державної землі. У 2015 році дві компанії виявили величезні запаси в Nanushuk на Алясці.

 

Але ця нова знахідка розширює їх територію на 20 миль на південь. Разом вони вивчають цей район Аляски з 2008 року.

 

Ця знахідка була найбільшою для Repsol з 2009 року, коли компанія знайшла родовище природного газу у Венесуелі. Аналітики впевнені, що це істотно вплине на компанію. Такі результати рідко з'являються без конкретних даних.

 

Ця знахідка зміцнить думку про те, що Америка в недалекому майбутньому стане великим гравцем на світовому нафтовому ринку. Губернатор Аляски, Bill Walker, підкріплює ці настрої в прес-релізі, в якому він хвалить Repsol і цитує новий уряд Трампа як здатність прокласти шлях для зростання приватного нафтового сектора.

 

Аляска давно відома своїми прихованими запасами нафти і природного газу. З того моменту як вона була приєднана до США, державна нафтогазова промисловість виробила понад 17 млрд. барелів нафти. З 1959 року держава отримала $ 159 млрд. прибутку від видобутку нафти.

 

Техаська нафтова компанія Caelus Energy Alaska в жовтні оголосила про відкриття одного з найбільших нафтових запасів у узбережжя Аляски. За оцінками компанії, запаси будуть транспортуватися по Трансаляскінським нафтопроводу по 200 000 барелів легкої нафти в день.

 

Передбачається, що 19 млн. Акрів Арктичного національного заповідника дикої природи, також є сховищем величезних незайманих запасів нафти. Групи і організації, що займаються захистом навколишнього середовища, борються проти будь-яких розробок на цій землі, пов'язаних з виробництвом енергії. Тривалі зусилля цих груп можуть викликати проблеми для компаній Repsol і Armstrong.

 

У законодавчому органі Аляски також проводяться внутрішні дебати щодо того, чи слід збільшувати податки на видобуток нафти і зменшувати податкові пільги. Штат перебуває зараз посеред фінансової кризи через різке зниження цін на нафту. Економіка Аляски багато в чому залежить від прибутку нафтових компаній. Низькі ціни на нафту означають нижчий прибуток, а це означає зниження податкових надходжень для держави.

За матеріалами:oilexp

Всі новини