СБУ і ГПУ проводить обшуки в «Укргазвидобуванню»

10.07.2017

«... Вчора ми дали інфо про збільшення видобутку газу на 171 млн куб метів за перше півріччя 2017 року. Основний фактор - роботи по інтенсифікації свердловин, які вже більше півроку у нас проводять іноземні підрядники ТАКР (Румунія) і Белоруснефть (Білорусь)

 

Сьогодні з обшуками до УГВ прийшли СБУ і ГПУ саме по цій темі - комусь мабуть не подобається, що ми з таким трудом залучаємо в Україну іноземні сервісні компанії, створюємо ринок нафтогазових сервісних послуг, працюємо чесно і прозоро (всі ці контракти - результат жорстких торгів на ПроЗорро), що збільшуємо видобуток »- повідомив керівник держкомпанії.

 

«Я як дурень їжджу в Х'юстон, Калгарі, розповідаю іноземним компаніям - приходьте в Україну, працюйте з нами, перемагайте на наших тендерах, а тут таке ...» - нарікав глава «Укргазвидобування».

 

«А ну і час вибрано дуже правильно, звичайно. Прем'єр розповідає в Лондоні про поліпшення інвест клімату і запрошує інвесторів в Україну. Найближчим часом готується зустріч президентів України і Білорусі, одна з тем якої могло бути - співпраця УГД і Белоруснефть в сфері збільшення видобутку газу. До Києва з візитом прилітає держсекретар США.

 

А у нас тут ГПУ і СБУ вилучає документи з проведення робіт по інтенсифікації свердловин. От скажіть - ці люди живуть в паралельній реальності? Чиїм інтересам вони служать, коли роблять таке? Ми звичайно, все надамо. Але хто відповість за втрачений час, за втрати продуктивності? Кому доведеться червоніти перед іноземними партнерами, яких ми так ретельно запрошуємо в Україні? Скільки іноземних компаній прийде в наступний раз на наші тендери, знаючи про такий "привітний прийом" в Україні? »- додав Олег Прохоренко.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини