Угода ОПЕК + діятиме до повної стабілізації нафтового ринку

14.02.2018

Міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх впевнений, що співпраця між Організацією країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її союзниками, що не входять в ОПЕК, буде продовжено для стабілізації нафтових ринків, передає Reuters.

 

«Я впевнений, що високий рівень нашої співпраці і координації триватиме, і принесе бажані результати», - сказав аль-Фаліх на галузевій конференції в Ер-Ріяді, де були присутні міністр енергетики Росії Олександр Новак і генеральний секретар ОПЕК Мохаммад Баркіндо.

 

Раніше генсек ОПЕК зустрівся з президентом РФ Володимиром Путін, який дав слово, що Росія не вийде з угоди ОПЕК +.

 

Як повідомляв enkorr, в минулий уїк-енд керівник стратегічного планування компанії «Газпром нафта» Сергій Вакуленко заявив, що співпраця між Росією і країнами-учасницями ОПЕК в області обмеження видобутку сирої нафти може бути пролонговано до першої половини 2019 року.

 

В кінці 2016 року країни-учасниці ОПЕК (крім Лівії і Нігерії) і 10 держав які не входять в картель, включаючи Росію, підписали пакт про скорочення нафтовидобутку на 1,8 млн бар. / добу. Реалізація угоди почалася в січні 2017 року, а термін його дії неодноразово продовжувався. В кінці листопада 2017 року угода ОПЕК + була пролонгована до кінця 2018 року з підведенням проміжних підсумків в червні.

За матеріалами:enkorr

Всі новини