Операцію ОПЕК + необхідно продовжити до кінця 2018 року: Патрік Пуян

19.10.2017

Пакт про скорочення нафтовидобутку, підписаний країнами-учасницями ОПЕК (крім Лівії і Нігерії) і 11 нерезидентами картелю, повинен бути пролонгований до кінця майбутнього року, вважає глава Total Патрік Пуян. Про це повідомляє Angi.

 

«Якщо угода ОПЕК і країн поза ОПЕК має бути ефективним, воно повинно діяти мінімум два роки. ... Коли протягом трьох-чотирьох років спостерігався надлишок пропозиції на ринку, то потрібен час для стабілізації нафтового ринку», - цитує керівника французької компанії агентство «Прайм».

 

Виступаючи на конференції Oil and Money, він також зазначив, що спостерігає стабілізацію ринку.

 

«Я думаю, що нафтовий ринок поволі стабілізується», - сказав Пуян.

 

Як повідомляв enkorr, в кінці минулого року 11 країн-учасниць ОПЕК і не входять в картель держав підписали угоду про скорочення видобутку нафти на 1,8 млн бар. / добу по відношенню до рівня жовтня 2016 року у травні термін дії угоди був продовжений до кінця березня 2018 року.

 

Як відзначають галузеві аналітики, Саудівська Аравія чинить серйозний тиск на партнерів по угоді з тим, щоб домогтися її пролонгації. Таке рішення дозволить Ер-Ріяду провести IPO державної нафтової компанії Saudi Aramco з максимальною вигодою.

 

На думку галузевих експертів, доля угоди ОПЕК + стане головним питанням порядку денного міністерської зустріч країн-учасниць угоди, яка пройде 29 листопада у Відні.

За матеріалами:enkorr

Всі новини