«СГ-транс» здав в зворотний лізинг «Газпромбанку» 2,3 тис. тон цистерн

03.02.2017

Російське АТ «СГ-транс», один з найбільших залізничних операторів з перевезення нафтогазових і нафтохімічних вантажів, здало в leaseback (зворотний лізинг) «дочці» Газпромбанку (ГПБ) - АТ «Газпромбанк Лізинг» - 2 318 цистерн на загальну суму 5 млрд руб.

 

Про це повідомили в прес-службі компанії.

 

Договір укладено строком на 10 років. За словами Президента АТ «СГ-транс» Сергія Калетіна, свій рухомий склад «СГ-транс» продовжить використовувати для перевезень світлих нафтопродуктів в рамках наявних довгострокових контрактів. Він також уточнив, що кількість вагонів в парку компанії залишилася тією самою.

 

Нагадаємо, 17 жовтня 2016 року Україна продовжила дію санкцій проти російських компаній. Відповідне рішення було закріплено постановою Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року і указом президента України №467 / 2016 від 17 жовтня 2016 року.

 

Під санкції потрапили 11 російських ж / д перевізників, включаючи «СГ-транс», в вагонах якого імпортувався російський скраплений газ «Роснефти» в Україні. Санкції вступили в силу 31 жовтня.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини