Шебелинський ГПЗ перейшов на випуск бензину А-95 стандарту Євро-5

05.09.2016

В ході виконання проектів з модернізації, в плановому режимі Шебелинський ГПЗ (належить ПАТ «Ургаздобича») почав виробництво бензину А-95, який відповідає європейському стандарту Євро-5.

 

Про це повідомили в прес-службі компанії.

 

Відповідність стандарту Євро-5 і вимогам ДСТУ 7687 до: 2015 року підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО і УкрНДНЦ. Як свідчить Протокол випробувань незалежного акредитованого випробувального центру «Інспекторат Україна», вміст сірки в Шебелинському бензині А-95 Євро 5 складає 6,4 мг / кг (при допустимій нормі для даного стандарту 10 мг / кг).

 

«Перша партія бензину А-95 стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ГПЗ буде запропонована до продажу на найближчі торги, які відбудуться 6.09.2016 року на електронному майданчику « Українська енергетична біржа », - відзначили в компанії.

 

За словами директора з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергія Федоренка, перехід на випуск продукції, яка відповідає сучасним стандартам якості - це знакова подія для української нафтопереробки. «Ми рухаємося строго за планом модернізації, за планом відповідальності перед нашим споживачем. У минулому році розмови про початок випуску бензинів стандарту Євро-4 мали скептичне забарвлення, однак сьогодні ми маємо справу з новим стереотипом Шебелинського ГПЗ і, звичайно, - це якість відповідає Євро-5. До кінця поточного року модернізація технологічного процесу дозволить привести якісні показники всієї продукції в високих екологічних стандартів», - резюмував він.

 

У найближчих планах компанії - повний перехід на випуск дизпалива стандарту Євро-4 і випуск бензину А-92 стандарту Євро-5.

 

Нагадаємо, в квітні цього року ПАТ «Укргазвидобування» почало виробництво бензинів стандарту Євро-4 і оголосило про перехід на стандарт Євро-5 до кінця поточного року.

 

Випуск палива став можливий в результаті модернізації ГПЗ. З планованого вузла підготовки сировини для установки ізомеризації, компанія зробила довгий вторинний процес постфракціонірованія реформати, в результаті чого став можливим випуск палива Євро-5.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини