Шебелинський ГПЗ вийшов на режим після модернізації

01.11.2017

ПАТ «Укргазвидобування» запустило Шебелинський ГПЗ після модернізації технологічного обладнання.

 

Так, згідно із затвердженим графіком ремонтні роботи проводились з 22 жовтня по 11 листопада 2017 року.

 

На цей раз Шебелинський ГПЗ вперше зупиняли на такий тривалий період. У «Укргазвидобуванню» відзначають, що за цей час було виконано значний обсяг робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії і ремонту устаткування.

 

Зокрема, проведено реконструкцію та капітальний ремонт усіх п'яти технологічних печей, здійснено технічне обслуговування і капітальний ремонт компресора Dresser Rand на установці каталітичного риформінгу з залученням іноземних фахівців компанії-виробника обладнання з Франції.

 

Крім цього, відпрацьований каталізатор гідроочищення дизельного палива був замінений на новий, каталізатор HYT-4118 підвищеної активності від компанії UOP (США). «Даний каталізатор досі не використовували в промисловості. Крім того, він вперше в світі буде застосований на установці гідроочищення дизельного палива Шебелинського ГПЗ для виробництва дизпалива з низьким вмістом сірки», - повідомили в держкомпанії.

 

Комплекс робіт з модернізації ГПЗ було зменшено кількість зупинок для проведення планово-попереджувальних ремонтів - з двох до одного разу на рік, крім того ремонтні роботи дозволили підвищити якість моторних палив.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини