Шебелинський, Селещинський і Яблоновський ГПЗ зупиняться на ремонт.

22.03.2016

ПАТ «Укргазвидобування» повідомило про планові ремонті технологічні установоки переробних підрозділів держкомпанії.

 

Повідомляється, що в період з 27 березня по 10 квітня буде проводитися планово-попереджувальний ремонт технологічного обладнання Шебелинського ГПЗ. З 8 по 15 квітня відбудеться зупинка ТЦСК «Базилівщина» (Селещинський ГПЗ). Яблунівська ГПЗ буде ремонтуватися з 10 по 19 травня.

 

«Під час зупинки технологічних установок буде проведено комплекс робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії і ремонту устаткування. Крім цього, на Шебелинському ОПГКН заплановані роботи в рамках реалізації плану заходів з налагодження виробництва автомобільних бензинів і дизельних палив екологічного класу Євро-4.  Роботи будуть проводитися відповідно до затвердженого на 2016 рік плану-графіку », - йдеться в повідомленні.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать  «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини