Shell відкриває першу в Бельгії LNG-заправку для важких вантажівок

01.06.2018

Shell оголосила про відкриття своєї першої в Бельгії станції, на якій вантажні автомобілі зможуть заправитися скрапленим природним газом (СПГ / LNG). АЗС, розташована в Херстале, має потужність 3,5 тис. Т СПГ, що дозволить щодня заправляти 150 вантажівок, які використовують в якості палива LNG, передає PetrolPlaza.

 

«СПГ буде грати все зростаючу роль в енергетичному балансі. Ми очікуємо зростання попиту на цей вид палива », - сказав Лоран Шарло, комерційний директор Shell Belgium.

 

У компанії Shell вважають, з часом кожен вид автомобільного транспорту перейде на свій вид моторного палива. Зріджений природний газ, на думку експертів Shell, є ідеальним паливом для важких вантажівок. У порівнянні з дизельним паливом LNG має як фінансові, так і екологічні переваги.

 

Shell вже має сім LNG-заправок в Нідерландах (Роттердам, Ваалвейк, Амстердам, Пійнакер, Ваддінксвейн, Ейндховен і Херенвен) і має намір в найближчі 12 міс. відкрити ще кілька СПГ-станцій в Європі.

 

Згідно з даними Євростату, важкі вантажівки складають близько 5% від європейського парку автомобілів. У той же час на їх частку припадає чверть шкідливих викидів, свідчать дані аналітичного центру в Брюгге (бельгія).

 

Як повідомляв enkorr, що працюють на LNG і CNG (компримованому природному газі) вантажівки вважаються в США кращою альтернативою дизельним і електричним аналогам. Основною перевагою LNG / CNG-вантажівок є радикальне зниження викиду в атмосферу оксидів азоту. Як показали дослідження, проведені виданням Journal of Environmental Science and Technology, що працюють на зрідженому та компримованому природному газі вантажівки в 19 разів "чистіше" дизельних аналогів.

За матеріалами:enkorr

Всі новини