Силовики закрили ГНС «Надії» в Одеській області

17.10.2017

Співробітники прокуратури і Державної фіскальної служби 13 жовтня припинили роботу газонаповнювальної станції (ГНС) обсягом 350 тон в Біляївському районі Одеської області, яка, за інформацією правоохоронців, працювала без необхідних дозвільних документів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласної прокуратури.

 

«На території Біляївського району Одеської області на ГНС зберігають понад 118 тон ЗВГ без обов'язкових дозвільних документів Держгірпромнагляду. Також на території об'єкта реалізують знижений газ в готівковій та безготівковій формі оплати. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про арешт виявленого майна», - йдеться в повідомленні.

 

За даними enkorr, в 2017 році в Одеську область залізницею ЗВГ поставлявся на 3 ГНС. З них в Біляївському районі знаходиться тільки одна - на ж / д станції Вигода (40 км на північний захід від Одеси). Одержувачами скрапленого газу на цю станцію в 2017 році виступають компанії «Газ Постачання» і «Євростандарт-Автогаз», які входять в структуру полтавської компанії «Надія». У 2017 року на Вигоду по ж / д було поставлено близько 490 тон ЗВГ.

 

За словами учасників ринку, ГНС в Біляївському районі належить компанії «Тайфун», а «Надія» орендує її з 2014 року.

 

Нагадаємо, Одеська область є одним з регіонів з найбільш активним розвитком нелегальної газового роздрібу, яка, як відомо в своїй більшості забезпечується за готівковий розрахунок.

За матеріалами:enkorr

Всі новини