Зріджений газ «Укргазвидобування» переступив 10 000 грн / т.

18.03.2016

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ) на комерційному аукціоні 17 березня реалізувало 9 981 тон ЗВГ з виставлених 10 275 тон. Про це OilNews повідомили учасники та організатори торгів. Бюлетень середніх цін опублікований на сайті «Української енергетичної біржі» (УЕБ).

 

Так, УГВ реалізувала 6 741 тон автомобільних партій ЗВГ і 3 240 тон газу з відвантаженням залізничними цистернами.

 

В ході аукціону ціни на ЗВГ істотно виросли. Самовивезення Базилівщина торгувався по 9 320-10 130 грн / т. СПБТ виробництва Тимофіївській, Юльївського і Юблуновской установок був проданий за 8 690-10 000 грн / т. Залізничні партії Яблуновського і СЕЛЕЩИНСЬКЕ ГПЗ пішли по 9 600-9 950 грн / т. Загальна вартість ресурсу перевищила 97 млн. ​​грн.

 

Як пояснив комерційний директор «Укргазвидобування» Сергій Федоренко, зростання вартості ресурсу став наслідком низки причин. «Звісно, є зростання цін імпортного ресурсу слідом за глобальним нафтовим трендом, а також курсова нестабільність. Крім того, з 8 по 15 березня зупиняється на плановий ремонт Базилівщина, в першій половині квітня зупиниться Речицький ГПЗ і кілька великих російських заводів-постачальників. Ринок відреагував на всі ці фактори », - роз'яснив Федоренко.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До її складу входить Шебелинський газопереробний завод і мережу з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини