Знижки на талони для палива в інтернеті досягли 3,5 грн.

27.05.2016

Розмір дисконту на паливо по картах, що реалізовуються на торгових інтернет-майданчиках, досяг 3,5 грн / л. Про це свідчать повідомлення про продаж талонів на сайті оголошень OLX.

 

Така знижка, зокрема, пропонується на бензини в мережі WOG за умови покупки палива від 1 тис. л. При цьому знижка на літрі дизельного палива для такого ж обсягу закупівлі становитиме 3,3 грн. Крім того, на OLX є пропозиції з продажу палива WOG зі знижкою 3 грн / літр для талонів номіналом від 10 л. Дисконт на скраплений газ становить 70 коп. / літр.

 

Згідно даним "Консалтингової компанії« А-95 », роздрібна вартість бензину марки А-95 на станціях WOG становить 23,99 грн / л. Таким чином, купуючи талони, користувачі можуть заощаджувати до 14,5% коштів на літрі бензину.

 

Серед брендів АЗК, талони яких пропонуються на торгових інтернет-майданчиках, лідирує WOG. Також можна придбати талони ОККО (максимальна знижка 3 грн / л), «Авіас» / «Укрнафта» / ANP (-50 коп. / л) і UPG (-60 коп. / л).

 

Як повідомляв OilNews, в Україні зростає кількість пропозицій з продажу талонів на бензин, дизельне паливо і скраплений газ. Найбільше пропозицій у Києві та Київській обл., але талони можна купити практично по всій території країни - і в обласних містах, і в районних центрах.

 

Реалізація талонів - частина поширеної шахрайської схеми. Юрособи (перевізники, агропромислові підприємства і т.д.) набувають за безготівковим розрахунком з великої знижкою талони у мережі АЗС і фіктивно оформляють його споживання. Фактично ж споживається тільки частина купленого палива, а залишок реалізується приватним особам на ринках, через інтернет, недалеко від заправок і т.д. Виручені від продажу талонів кошти в свою чергу здаються в конвертаційні центри, які повертають в безготівковій формі на рахунок підприємств з премією в 3-7%, яка і складає заробіток організатора схеми.

 

В результаті мережі АЗК нарощують безготівкову реалізацію, втрачаючи частину високомаржинальних готівки клієнтів.

За матеріалами:oilnews

Всі новини