Smart Energy збільшила добове виробництво на 20% за 6 місяців 2017 року

20.07.2017

Добове виробництво вуглеводнів по групі компаній Smart Energy за перше півріччя 2017 року збільшилася на 20% з 3963 boe (barrels of oil equivalent - барель в нафтовому еквіваленті) на добу на кінець грудня 2016 року до 4769 boe на добу на кінець червня 2017 року.

 

Про це повідомили в прес-службі групи компаній.

 

Всього ж компанії групи за 6 місяців поточного року видобули 102,7 млн ​​м3 газу і 7,7 тис. тон конденсату, а також справили 1,8 тис. тон скрапленого газу марки пропан-бутан автомобільний. За аналогічний період 2016 року показники становили: газ - 105,9 млн м3, конденсат - 8,5 тис. тон, зріджений газ - 1,9 тис. тон (з вуглеводнів власного видобутку).

 

При цьому в бюджет за минулий період поточного року компанії групи перерахували 362 млн грн, в тому числі до державного - 352,9 млн грн, до місцевих - 9,1 млн грн.

 

«У порівнянні з першим півріччям 2016 року, наші сумарні виробничі показники залишаються приблизно на тому ж рівні. В умовах природного зниження дебіту існуючих свердловин, ми здійснюємо підбір ефективних режимів їх роботи, який дозволяє нам утримувати темпи падіння і виходити на планові показники», - зазначив генеральний директор групи компаній Smart Energy Сергій Глазунов.

 

Також генеральний директор підкреслив, що говорити про значний приріст можна буде тільки за рахунок успішної реалізації нових проектів. Він нагадав, що в кінці червня поточного року була введена в експлуатацію нова свердловина, що дозволило наростити середньодобовий видобуток вуглеводнів, і планується початок буріння наступної. Крім того, реалізується ряд проектів з капітального ремонту свердловин.

 

Нагадаємо, в 2017 році група компаній Smart Energy планує інвестувати в розвиток більше 500 млн грн. Основні напрямки виробничої програми - це відновлення експлуатації свердловин з недіючого фонду та буріння нових, проведення операцій інтенсифікації та геологорозвідувальних робіт.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини