SOCAR придбає 600-700 АЗС в Туреччині

11.02.2019

SOCAR Turkiye Enerji (турецька дочірня компанія SOCAR) планує придбати в Туреччині компанію з мережею з 600-700 автозаправних станцій (АЗС), повідомляють ЗМІ з посиланням на голову компанії Заура Гахраманова.

"Компанія планує розширити свою діяльність в Туреччині і в секторі розподілу пального. SOCAR Turkiye (в листопаді 2018 року) стала переможцем тендеру на відкриття 9 АЗС в новому аеропорту Стамбула, а днями домовилася про придбання газорозподільних компаній німецької EWE AG в Туреччині. На сьогодні компанія придивляється до можливості придбання компанії, що володіє мінімум 600-700 автозаправних пунктів ", - зазначив пан Гахраманов.

Голова SOCAR Turkiye Enerji також повідомив, що за весь період інвестиції компанії SOCAR в економіку Туреччини склали $ 14,2 млрд. Ще $ 5,3 млрд компанія має намір вкласти в проекти в Туреччині протягом найближчих трьох років. За словами пана Гахраманова, в даний час ринкова вартість SOCAR Turkiye Enerji оцінюється в $ 11 млрд.

SOCAR Turkiye Enerji є власником контрольного пакету акцій (51%) нафтохімічного комплексу Туреччини Petkim Petrokimya Holding. Компанія в Туреччині також побудувала нафтопереробний завод STAR, контейнерний термінал, електростанцію, і займається також поставками газу на внутрішній ринок. Потужність НПЗ складає 10 млн тонн. Підприємство випускає нафту, дизельне пальне, авіаційний керосин, нафтовий кокс, скраплений газ та інші продукти. НПЗ не випускає бензин і мазут.

За матеріалам НафтоРинок

Всі новини