SOCAR планує розвивати діяльність в Західній Африці

16.11.2016

Компанія SOCAR (Держнафтокомпанія Азербайджану, ДНКАР) зацікавлена ​​в розвитку комерційної діяльності в країнах Західної Африці, йдеться в повідомленні SOCAR.

 

"Азербайджанська делегація на чолі з міністром енергетики країни Натиг Алієвим знаходиться з офіційним візитом в Буркіна-Фасо і Беніні на запрошення урядів цих держав. До складу делегації також входить віце-президент SOCAR з інвестицій та маркетингу Ельшад Насиров, глава ВО« Азерхімія Мухтар Бабаєв, головний виконавчий SOCARTrading Арзу Азімов ", - наголошується в повідомленні.

 

В ході проведених зустрічей обговорювалися питання налагодження прямих енергетичних зв'язків у сфері паливно-енергетичного комплексу з країнами Західної Африки і розвитку взаємовигідного співробітництва.

 

«В ході зустрічі з прем'єр-міністром Буркіна-Фасо Полем Кабо Тіеба обговорювалися конкретні питання для розвитку співпраці між SOCAR і державною нафтовою компанією Sohaby, включаючи питання поставок нафтопродуктів в цю країну. Також обговорювалися питання будівництва компанією SOCAR порту Котону в Беніні і ряд інших інфраструктурних проектів», - підкреслюється в інформації.

 

У вівторок заплановані зустрічі азербайджанською делегацією з міністром енергетики, водних ресурсів і промислів, міністром фінансів, главою МЗС Беніну і керівництвом державної нафтової компанії SONACOP.

 

«У ході зустрічей, що проводяться на високому рівні, відзначається наявність широких перспектив для розширення поставок нафти і нафтопродуктів на ринки Західної Африки і реалізації інших проектів, а також для підвищення в цьому регіоні іміджу Азербайджану і розширення комерційної діяльності компанії SOCAR», -зазначає в повідомленні.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини