США доставили до Польщі перший вантаж зрідженого природного газу

12.06.2017

США доставили до Польщі перший вантаж зрідженого природного газу і розраховують, що це позитивно позначиться на забезпеченні надійності поставок енергоносіїв в цю країну, заявила в четвер представник Держдепу Хізер Нойерт.

 

«Цей вантаж зрідженого природного газу прибув до Польщі 7 червня. Ми вважаємо, що це добре для робочих місць в США, дозволяє знижувати ціни на енергоносії і сприяє тому, щоб народ Польщі отримав більш надійні і контрольовані поставки газу», - сказала вона на брифінгу у Вашингтоні.

 

Х.Нойерт підкреслила, що в даний час Польща в великій мірі залежить від поставок газу з Росії. «Польський уряд в даний час отримує близько 72% свого природного газу з Росії, 26% - з ФРН, причому найбільша частина цього німецького газу спочатку поставляється з Росії. Росія, і про це багато говорилося в Європі, допускала перебої в минулому в поставках газу. Це призводило до зростання цін для європейців», - зазначила вона.

 

За словами представника держдепартаменту, «у нас ще немає графіка, який би вказував, як часто будуть проводитися подібні поставки (американського зрідженого природного газу до Польщі). Я думаю, що це залежить від ваших властей (у Польщі). Але ми готові допомагати вирішувати це питання».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини