США виявили гігантські родовища нафти і газу

06.12.2016

Американські геологи повідомили про знахідку гігантських запасів нафти і газу в Техасі. Вони сподіваються виявити ще більше поблизу тих родовищ, де вже здобуті мільярди барелів енергоносія.

 

Геологічна служба США повідомила про виявлення в штаті Техас найбільшого з усіх відомих їй родовищ нафти в країні. На сайті державної служби 15 листопада з'явилася інформація про містяться в сланцевому басейні Wolfcamp порядку 20 мільярдів барелів нафти, 450 мільярдів кубометрів природного газу і 1,6 мільярда барелів зрідженого природного газу. Ці обсяги приблизно втричі перевищують запаси виявленого в 2013 році родовища Bakken-Three Forks в Баккеновской формації на території нафтогазоносного басейну Віллістон.

 

Найбільша знахідка в історії Геологічної служби США показує, що «навіть у тих районах, де видобуваються мільярди барелів нафти, все ще є потенціал виявити нові мільярди", сказано в тексті повідомлення. «Технологічні та промислові зміни істотно впливають на те, які ресурси можна вважати технічно вилучаються, тому ми продовжуємо оцінювати запаси по всій території США і світу», - пояснив координатор програми енергетичних ресурсів Геологічної служби США Уолтер Гідроуз.

За матеріалами:oilexp

Всі новини