ЗВГ на майданчику PTP виріс до 19 700 / т

07.11.2016

Компанії «Прометей-ойл» і «Інтер Глобал» на торгах 4 листопада, які пройшли на електронному торговельному майданчику Petroleum Trading Platform (PTP), запущеної «КПК Комерц», реалізували 98 тон ЗВГ. Кореспондент OilNews спостерігав за ходом торгів.

 

18 тон ЗВГ виробництва «СИБУР Торбольск-Нефтезхім», виставлених з ДПС в Бородянці (Київська область) «Прометей Ойл», були викуплені по 19 680 грн / т, що на 880 грн / т вище стартової вартості.

 

80 тон автомобільних партій СПБТ виробництва «Трансекспедиція» (Вітебськ, Білорусь) з відвантаженням з Макарівської ДПС (Житомирська обл.) Розділили між собою 2 компанії за ціною в 19 670-19 690 грн / т.

 

Довідка OilNews

 

«КПК Комерц» - великий імпортер зрідженого газу. Оперує трьома ДПС: в Макарові (Житомирська обл.), Мелітополі (Запорізька обл.) і Тернополі. Має власний парк газовозів з невеликою мережею АГЗС, що працюють під брендом «УПК-Европлюс».

 

«Інтер Глобал» - незалежні трейд, що спеціалізується на поставках ЗВГ з білоруського напрямку. Засновники - громадянин Білорусі Олександр Плахотскій і українець Сергій Хожай.

 

«Прометей-ойл» - незалежний трейдер, що спеціалізується на дрібнооптових продажах ЗВГ. Засновниками виступають Олександр Данильчук та Михайло Макаров.

 

ДПС у місті Бородянка - новітній і один з найбільш сучасних об'єктів зі зберігання ЗВГ в Київській області. Перші партії газу станція прийняла у вересні 2016 року яка належить полтавської компанії «Надія». Потужність одночасного зберігання становить близько 2000 куб. м. Станція обладнана дев'ятьма ємностями по 100 куб. м і 22 резервуарами по 54 куб. м. Всі ємності розміщені під землею.

За матеріалами:oilnews

Всі новини