ЗВГ Regal Petroleum полетів вище 19 500 грн / т

05.09.2016

Зріджений газ виробництва Regal Petroleum на сьогоднішньому аукціоні був розкуплений по 19 520 грн за тону на торгах на електронному майданчику Fabrikant.ua. Про це OilNews повідомило джерело на ринку.

 

Всього компанія реалізувала 60 тон ПБА. Пікова ціна сягнула 19 520 грн за тону, що майже на 2 000 за тону вище ціни аукціону, який відбувся 30 серпня.

 

Довідка OilNews

 

Regal Petroleum працює в Україні з 1999 року Компанії належить завод з переробки власного газу і конденсату потужністю 700 тис. куб. метрів газу і 200 куб. метрів конденсату на добу, а також трубопровід довжиною 13,2 км, що з'єднує підприємство із системою магістральних газопроводів.

 

Компанія стала другим після ПГНК приватним виробником ЗВГ в Україні і першим виробником зрідженого газу стандарту ПБА.

 

Контрольний пакет Regal в розмірі 54% належить компанії Energees Management, що входить в «Смарт-холдинг» Вадима Новинського.

 

Regal Petroleum проводить регулярні (раз в 2-4 дня) аукціони з продажу ПБА, на які виставляє по 60-80 тон ресурсу. Налив ПБА проводиться з замірний-сепарационной установки Мехедівсько-Голотовщинського газоконденсатного родовища в с. Яхники (Лохвицький район, Полтавська обл.).

 

Раніше майданчик Fabrikant.ua приховала із загального доступу можливість відстежувати результати торгів ПБА і газовим конденсатом групи компаній «Смарт Енерджі».

За матеріалами:oilnews

Всі новини