Сизранський НПЗ реконструював установку каталітичного риформінгу

03.08.2016

Сизранський НПЗ завершив масштабну реконструкцію установки каталітичного риформінгу. Установка продуктивністю 600 тис. тон в рік є основною потужністю СНПЗ з випуску компонентів високооктанового бензину стандарту «Євро-5».

 

"Проведена модернізація дозволила забезпечити високу ефективність і надійність роботи обладнання з переходом на дворічний міжремонтний пробіг", - уточнюється в повідомленні Роснефти.

 

Реконструкція основної виробничої потужності АТ «СНПЗ» проводилася в кілька етапів. Так, спочатку були введені в експлуатацію блок виділення бензолвмісній фракції і нова операторна, в 2014 році - компресорна. Також була вдосконалена автоматизація управління, замінені трубопроводи. На заключному етапі реконструкції на риформінгу запущений сучасний турбокомпресор, замінені три реактора.

 

АТ «Сизранський НПЗ», дочірнє товариство НК «Роснефть», виробляє більше 30 найменувань нафтопродуктів, які мають сталий ринковий попит: автобензини та дизельні палива, мазут, бітум, зріджені гази, широкі фракції легких вуглеводнів, сірчану кислоту, реактивне паливо, суднове паливо і інше.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини