Митниця і СБУ блокують імпорт ЗВГ

02.12.2016

СБУ спільно з Енергетичної митницею блокують імпорт зрідженого газу.

 

Про це Нафторинку повідомляють учасники ринку.

 

Так проблеми з імпортним оформленням ЗВГ оформленням відчуває кілька компаній. Учасники ринку відзначають, що митниця вимагає провести відбір проб у присутності СБУ. Однак після відбору проб газ все одно не хочуть оформляти.

 

«На сьогоднішній день компанія «СВГ Плюс »(входить в пул компаній« Авторанс ») не може провести оформлення близько 300 тон ЗВГ. З них 100 тон ЗВГ по немонятним причинам фактично було заарештовано СБУ, як речові докази, а 200 тон направлено на повторні проби в зв'язку з тим, що «вантаж потрапив під ризики». Крім того, ми не знаємо, оформлять нам такі партії газу, які приходять на нашу адресу», - зазначив директор« Автотранс-Ойл » Олександр Какар. У компанії додають, що СБУ не представляє ніяких документів з приводу затримання вантажів.

 

Також митниця блокує обсяги, вантажоодержувачами яких є компанії КПК (Макарівська і Мелітопольська ДПС). Як повідомляють учасники ринку зазначена ситуація триває вже близько двох тижнів.

 

Крім того, відповідно до внутрішнього документу, митники можуть затримувати вантажі 16 учасників ринку. У список увійшли як компанії-трейдери, так і юридичні особи ДПС.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини