Митниця розблокувала імпорт зрідженого газу

29.07.2016

Митна служба припинила масовий відбір проб на предмет відповідності фактичної щільності продукту заявленому в декларації показником при митному оформленні імпортного ЗВГ. Внаслідок цього імпортні поставки зрідженого газу в Україну були розблоковані.

 

«Сьогодні митна служба заявила про зняття проблеми нестачі пробників для рухомих складів і дала зелене світло», - повідомив OilNews керівник великої компанії-імпортера з Києва. Ще один представник ринку зазначив, що ще вчора весь ЗВГ, який заходив через станцію Хутір-Михайлівський, піддавався обов'язковому відбору проб.

 

За інформацією OilNews, після розголосу проблеми блокування поставок, а також ряду звернень від операторів було прийнято рішення про відмову від практики контрольного відбору проб до кінця літа.

 

Нагадаємо, 27 липня оператори українського ринку заявили про труднощі при митному оформленні імпортного ЗВГ в зв'язку з відбором проб. Імпортери відзначали, що сама ідея відбору проб абсурдна, адже фактична щільність завжди буде відрізнятися від нормативної. Ці дії приводили до блокування ресурсу через відсутність достатньої кількості пробників у лабораторії ДФСУ.

За матеріалами:oilnews

 

Всі новини