Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодило підвищення тарифів на ж / д вантажоперевезення з 1 жовтня

31.08.2017

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення всередині країни на 22,5% з 1 жовтня 2017 року.

 

Як повідомили в прес-службі міністерства, таке рішення прийняв комітет на засіданні 31 серпня 2017 року.

 

Крім цього, на веб-сайті міністерства для публічного громадського обговорення до 30 вересня оприлюднено відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України.

 

Раніше глава міністерства Володимир Омелян анонсував засідання 31 серпня тарифного комітету для прийняття рішення про підвищення з 1 жовтня тарифів на вантажні залізничні перевезення на 22,5%. "Спільна позиція: підвищувати потрібно, але тариф повинен бути ринковим. Думаю, знайдемо правильне компромісне рішення з бізнесом", - сказав міністр.

 

Як повідомлялося з посиланням на останній проект фінплану "Укрзалізниці", доходи від перевезення вантажів прогнозуються в розмірі 62, 85 млрд грн, що на 13,4% більше, ніж в 2016 році. У розрахунку доходів від вантажоперевезень на 2017 рік враховано індексація тарифів на перевезення вантажів в межах України з жовтня 2017 року на 22,5%. Додаткові доходи від підвищення складуть 2,788 млрд грн.

 

Раніше Державна регуляторна служба України відмовилася погоджувати проект наказу Міністерства інфраструктури України, який передбачає здійснення з лютого 2017 індексації тарифів на ж / д перевезення вантажів в межах країни на 25%, і вирішила створити спільну з бізнесом робочу групу для визначення компромісною ставки підвищення. 

За матеріалами:nefterynok

Всі новини