Тарифи на ж / д вантажні перевезення по РФ виростуть на 5,4% в 2018 році

06.12.2017

Тарифи на залізничні вантажні перевезення по Росії виростуть на 5,4% в наступному році, повідомляється на сайті Кабміну РФ.

 

У вівторок, 5 листопада, на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим була узгоджена індексація вантажних тарифів на залізничні перевезення по Росії. Учасники зустрічі домовилися про додаткове збільшення тарифів на 1,5% для відшкодування втрат ВАТ "Російські залізниці" (РЖД) від податкових рішень. Таким чином, сумарно тарифи виростуть на 5,4% в порівнянні з рівнем 2017 року.

 

"З урахуванням того, що в даний момент змінюються певні передумови, пов'язані з діяльністю компанії, в тому числі прийнято низку податкових рішень, ми домовилися, що в наступному році можна буде використовувати 1,5% -ну компенсацію для того, щоб відшкодувати в певних межах прийняті податкові рішення ", - зазначив Д. Медведєв.

 

Крім того, прем'єр-міністр наголосив на необхідності поетапного анулювання експортної надбавки. При цьому Д. Медведєв розповів, що в подальшому уряд не має наміру значно збільшувати тарифи на перевезення "і в довгостроковій перспективі тариф буде визначатися за формулою" інфляція мінус ".

 

Також глава уряду закликав "РЖД" надавати "довгострокові знижки до 50% від тарифної складової", для підтримки розвитку підприємств та опрацювати питання збільшення доступності рухомого складу. Зокрема, було озвучено пропозицію ввести 5% штраф за "порожній пробіг" вагонів.

 

Нагадаємо, що раніше представники Федеральної антимонопольної служби РФ заявляли, що РЖД попросили індексувати вантажний тариф на 8% в 2018 році. "Запит на 8% -у індексацію від РЖД отриманий в рамках тарифної заявки. ФАС уважно вивчає подані матеріали з метою встановити причини, за якими РЖД вже третій рік поспіль пропонує підвищити тарифи істотно вище інфляції", - пояснив "РІА Новинам» заступник голови відомства Олександр Редько.

 

У 2017 році тариф на перевезення вантажів залізницею був проіндексований на 4%. Також компанія отримала надбавку в 2% для проведення реконструкції інфраструктурних об'єктів.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини