«Тенгизшевройл» не має наміру розривати контракт з «Петро Карбо Хем-Мукачево» на поставку LPG

21.12.2017

Найбільший казахстанський виробник скрапленого газу компанія «Тенгизшевройл» (ТШО) не має наміру розривати контракт на поставку LPG на адресу української компанії «Петро Карбо Хем-Мукачево» (PPCM). Про це Нафторинку повідомили в компанії.

 

У PPCM причиною переадресації скрапленого газу ТШО на ДПС у Черкаській (ст. Білозір'я) і Дніпропетровській областях (ст. Привільне) називають брак електровозів і маневрених тепловозів «Укрзалізниці». Про труднощі з транспортуванням скрапленого газу через збої в роботі «Укрзаліцниці» представники PPCM повідомили і ТШО.

 

«У зв'язку з цим з метою прискорення термінів поставки LPG на внутрішній ринок України, а також поліпшення оборотності вагонно-цистерн, екстрено компанією було прийнято рішення здійснити адресацію на ДПС центральної України», - додали в компанії.

 

В «Петро Карбо Хем-Мукачево» відзначають, що раніше в ЗМІ була поширена свідомо неправдива інформація про можливу втрату контракту на поставку LPG ТШО, а також про нібито близьких зв'язках засновників компанії з «Тенгизшевройл». Відзначимо, що «Петро Карбо Хем-Мукачево» стала третьою компанією після SOCAR і «Надії», яка уклала прямий контракт на поставку скрапленого газу компанії «Тенгизшевройл» в Україні.

 

Довідка Нафторинку:

 

Перевалочний комплекс PCCM знаходиться в с. Павшино Мукачівського району Закарпатської області і займає площу понад 32 гектарів. Комплекс здійснює перевалку LPG і нафтохімічної продукції з залізничних цистерн стандарту СНД в євро цистерни по ст. Ключарки Львівської залізниці.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини