Термінал «Еконоватіка» здійснив тестове відвантаження LPG в Ізмаїлі

09.08.2017

Термінал з перевалки скрапленого газу «Еконоватіка» (порт Ізмаїл, Одеська обл.), здійснив тестове відвантаження ЗВГ на експорт.

 

Про це Нафторинку повідомили в компанії.

 

Так, в період з 3 по 7 серпня в річкову LPG баржу IC Crown було завантажено 748 тон скрапленого газу, який був доставлений до ст. Каргала (Російська Федерація) компанією «КазРосГаз». Покупцем ресурсу виступив румунський трейдер Vixon Gas (володіє терміналом з парком зберігання 2400 м3 в Румунії, порт Джурджу на Дунаї).

 

За даними консалтингової компанії UPECO в червні-липні до ст. Каргала на ст. Ізмаїл на адресу ТОВ «Віллі Форте Україна» (оператор комплексу) було відвантажено близько 1170 тон пропан-бутанової суміші.

 

У компанії повідомили, що через низький рівень води на Дунаї баржа не була повністю завантажена. У компанії додали, що термінал призначений в першу чергу для транзитних поставок LPG на Балкани.

 

Довідка Нафторинку:

 

Термінал з перевалки скрапленого газу «Еконоватіка» загальною потужністю 120 тис. тон на рік, який включає в себе потужності для зберігання об'ємом 2970 м3, залізничну естакаду, розраховану на одночасну обробку 14 вагоноцистерн, автомобільну естакаду з ваговим комплексом, і насосно-компресорну станцію був побудований в 2017 році. Власником перевалки є чеські інвестори.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини