Ціна на ДП в дрібному опті обвалилася до 13,20 грн / л.

11.04.2016

Ціни на автомобільні партії ДП в дрібному опті продовжують знижуватися. Дрібнооптові партії дизпалива по станції Коростень сьогодні торгувалися в діапазоні 13,40-13,60 грн / л. Про це OilNews повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на власний ціновий моніторинг.

 

У той же час, як розповів OilNews джерело на ринку, компанія «Укрпалетсистем» (оперує АЗС UPG) пропонувала білоруський ДП з відвантаженням в Коростені по 13,20-13,25грн / л. У самій компанії озвучують ціну в діапазоні 13,40-13,60 грн / л в залежності від обсягу.

 

8 квітня середньозважена вартість ДП по Україні в дрібному опті опустилася до 14,00-14,05 грн / л. У порівнянні з 1 квітня ціна на бензовозні партії ресурсу знизилася на 0,3 грн / л.

 

Відзначимо, що зниження оптових цін пов'язане із загальною тенденцією, яка викликана невеликим профіцитом пропозицій із-за слабкого попиту і наявності дешевого російського ресурсу.

 

Довідка OilNews

 

«Укрпалетсистем» (Коростень, Житомирська обл.) спеціалізується на поставках нафтопродуктів (переважно ДП) з Білорусі, а також на дрібнооптових поставках зі своїх нафтобаз. Компанія має ексклюзивний контракт на поставку нафтопродуктів компанією «БНК-Україна».

 

«Укрпалетсистем» оперує одним з найбільших парків бензовозів (приблизно 70 од.). Мережа АЗС UPG налічує близько 60 заправок, значна частина яких зосереджена в центральному та західному регіонах України.

 

«Укрпалетсистем» також управляє трьома АЗС під брендом «Білоруська нафтова компанія», остання з яких була відкрита в листопаді минулого року на трасі Київ-Ковель.

За матеріалами:oilnews

Всі новини