Ціни європейського трубного ПНТ впали до найнижчої позначки за останні 18 місяців

13.09.2016

Ціни трубних марок поліетилену низького тиску (ПНТ) в Європі минулого тижня продемонстрували різноспрямований тренд: одні котирування не змінилися, в той час як інші впали до найнижчого рівня з кінця березня 2015 року, повідомив ICIS.

 

В даний час ціни трубного ПНТ впали нижче за позначку в 1 300 євро за тонну FD NWE (північний схід Європи) і поки демонструють протилежний тренд цінами інших видів поліетилену (ПЕ) на ринку у вересні.

 

Джерела ринку сказали, що попит на матеріал в поточному місяці покращився, але це сталося, швидше за все, через низькі запаси сировини.

 

Переробники раніше працювали зі складів, які були акумульовані внаслідок надзвичайної ситуації на ринку в 2015 році, коли дефіцит матеріалу призвів до закриття виробництв.

 

Згідно цінового огляду ICIS-MRC, на російському ринку за підсумками минулого тижня зафіксовано невелике зниження цін на ринку трубного ПЕ. Надлишкова пропозиція, невисокий попит і висока конкуренція між натуральним і пофарбованим ПНТ стали причиною зниження цін.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини