УАСГ просить Гройсмана сприяння в разі збоїв імпорту LPG з Росії

07.05.2018

Українська асоціація скрапленого газу звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням сприяння в разі обмеження / затримок імпортних поставок LPG з Російської Федерації на час Чемпіонату світу з футболу 2018.

 

Про це йдеться в зверненні УАСГ до прем'єра.

 

Для забезпечення стабільних поставок зрідженого газу в Україну в УАСГ просять прем'єра посприяти щодо першочерговості руху цистерн з LPG на залізниці і повернення порожніх, забезпечити безперешкодне оформлення газу Енергетичної митницею і безперешкодного автомобільного імпорту з Білорусі.

 

Також в асоціації просять з 25 травня по 25 липня припинити дію Постанови Нацбанку №410 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України», що дасть можливість імпортерам акумулювати кошти для імпорту газу з альтернативних джерел.

 

Нагадаємо, Федеральне агентство залізничного транспорту (Росжелдор) 19 квітня ввів тимчасову заборону на залізничні операції по навантаженні-вивантаженні ряду зріджених вуглеводневих газів в період з 25 травня по 25 липня в регіонах проведення Чемпіонату світу з футболу.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини