Учасники групи ОПЕК + обговорять продовження віденської угоди в листопаді

22.08.2017

ОПЕК і нерезиденти картелю в листопаді обговорять питання продовження угоди про скорочення нафтовидобутку нафти після закінчення його терміну дії, передає «Агентство нафтогазової інформації» з посиланням на Bloomberg.

 

«ОПЕК і ряд країн які не входять в організацію, в листопаді обговорить питання про продовження або припинення дії угоди про скорочення видобутку нафти після його закінчення в березні», - цитує Bloomberg міністра нафти Кувейту Іссама аль-Марзука.

 

«Учасники групи ОПЕК + як і раніше працюють над тим, щоб знизити глобальні запаси нафти до рівня нижче середнього п'ятирічного», - додав міністр і зазначив, що зростання видобутку сланцевої нафти в США обмежує зростання цін на сировину.

 

Як повідомляв OilNews, в кінці 2016 року країни-учасниці ОПЕК (крім Лівії і Нігерії) і 11 держав які не входять в картель домовилися про скорочення нафтовидобутку на 1,8 млн бар. / добу. по відношенню до жовтневого рівня.

 

Передбачалося, що угода буде діяти в період з 1 січня по 30 червня 2017 року. Але в зв'язку з тим, що в першому півріччі 2017 року підписантам віденських угод не вдалося досягти поставлених цілей, 25 травня було вирішено пролонгувати пакт про скорочення нафтовидобутку до кінця I кварталу 2018 року.

За матеріалами:oilnews

 

Всі новини